🎯Зціджування необхідне в основному в таких випадках, як створення запасу молочка на час відсутності мами, стимуляція лактації та ліквідація лактостазу.
⠀
Розкажіть, чи маєте ви досвід зціджування та з якою метою це було вам необхідно? ⤵️
⠀
А ми поки дамо лайфхаки, як ви можете допомогти собі і процесу 👌
⠀
🌈Гаряче пиття. Випийте щось смачненьке та гаряче. Температура та смак улюбленого напою розслаблять вас та покращать роботу окситоцину, який відповідає за виділення молока з грудей.
⠀
🌈Зручна поза та комфорт. Сядьте максимально зручно, тримайте ноги в теплі. Комфортні умови допоможуть розслабитись.
⠀
🌈Комбінуйте техніки. Якщо ви маєте молоковідсмоктувач, це ще не значить, що не потрібно опановувати навик ручного зціджування. Комбінування технік допоможе зцідити більше.
⠀
🌈Зціждуйте обидві груді одразу. Якщо ваш молоковідсмоктувач дозволяє одночасно зціджувати обидві груді, обов’язково скористайтесь цією функцією.
⠀
🌈Техніка стискання. Про цю техніку ми писали кількома постами нижче за тегом #зціджування_гвр. Вона полягає в обережному стисканні груді, яке ніби підштовхує молочко з найвіддаленіших зон залози ближче до соска.
⠀
🌈Теплий душ. Розслабляючий душ і тепло – саме те, що треба, щоб окситоцин запрацював на повну.
⠀
🌈Масаж. Легке розтрушування груді та погладжування в сторону соска, як і техніка стискання, допомагають краще рухатись молоку протоками ближче до соска.
⠀
🌈Подумайте про малюка. Це допоможе психологічно та емоційно настроїтись на процес і, знову ж таки, забезпечити викид окситоцину.
⠀
📍Що може опосередковано впливати на результат зціджування?
- нервове напруження;
- строга дієта;
- спрага, брак води в організмі;
- перевтома;
- хвороба;
- зношені частини молоковідсмоктувача.
Comments